Wesele w dobrym stylu

Wesele w dobrym stylu
4.9 (98%) 10 głos[ów]

Propozycje muzyczne na wesele z klasąWyobraź sobie, że oprawa muzyczna się rozpoczyna – a wraz z nią oczywiście przywitanie państwa młodych, gości. Później życzenia, toasty – Wszystko przy matowej, eleganckiej muzyce z udziałem zespołu jazzowego. Konferansjer i Dj, zaprasza wszystkich na pierwszy posiłek. Wykonania muzyczne są pięknym backgroundem na czas obiadu.

Scenariusz z klasą..? Tak. Zwykle zespół w takim scenariuszu gra około 3 godzin do chwili aż rozpoczyna się pierwszy taniec. Młodzi są zaproszeni do pierwszej małżeńskiej piosenki – Gości obserwują ze wzruszeniem to co dzieje się na parkiecie. Muzyka staje się żywsza – dj zaprasza do wspólnego tańca wszystkich Gości.

Muzyka łagodzi obyczaje… dobra muzyka – w odpowiednich wykonaniach z ludźmi, którzy mają do powiedzenia artystycznie coś więcej niż „..a teraz idziemy na jednego”. Oczywiście wszystko zależy od oczekiwań Klientów ale nie oszukujmy się – wszystko zmierza do tego rodzaju scenariusza i … na szczęście. Do lamusa odchodzą „chusteczki haftowane”, przeciąganie jajek przez nogawkę i przykre odezwy prowadzącego nie mające nic wspólnego z konferansjerką, czy wodzirejką.

Przykłady :

Jak zwykle prezentujemy Wam przykłady obsługi muzycznej i propozycje, które przewinęły się przez sale weselne i… nie można o nich zapomnieć.

Zespół jazzowy na wesele z klasą + Dj – zobacz propozycję na 3musketeers.pl

Prezentowana powyżej propozycja to oczywiście jedna z wielu, jaka zapewni przyjazną obsługę z muzyką na żywo i nie tylko – w pakiecie jest także Dj. A więc mamy dla Każdego coś miłego. Dobrej zabawy, Moderator